תוכנית Executive MBA למגזר הציבורי

כנס מתעניינים לתכנית המנהלים למגזר הציבורי יתקיים ביום שלישי 25.4.2017 בשעה 17:30 בביה"ס למנהל עסקים. השתתפות בכנס בהרשמה מראש באמצעות המייל

תכנית Executive MBA במסלול למנהלים ואנשי מקצוע בכירים מהמגזר הציבורי החלה באפריל 2008. עד כה סיימו את המסלול ארבעה מחזורים. המחזור החמישי צפוי לסיים ביולי 2017. במסלול ייחודי זה משתתפים מנהלים ואנשי מקצוע מהמגזר הציבורי שמתקבלים לתכנית על פי הקריטריונים הנדרשים על ידי האוניברסיטה. בתכנים הלימודיים מושמים דגשים על נושאים רלוונטיים לניהול במגזר הציבורי תוך שמירה על הקריטריונים האקדמיים המוכתבים על ידי המועצה להשכלה גבוהה. היקף התכנית זהה להיקפה של תכנית ה-MBA הרגילה, אך דגשיה שונים. בתכנית Executive MBA מושם דגש על ניהול כללי ולא על התמחות ספציפית בתחומי הניהול, כשהאוריינטציה הכללית של הלימודים היא מנקודת מבטה של ההנהלה הבכירה. למעשה, ניתן לראות בתכנית זו מסלול להכשרת מנהלים בכירים.

תנאי קדם להשתתפות בתכנית: בוגרי מוסד אקדמי מוכר בארץ או בעולם, ציון ממוצע מינימאלי של 76 בתואר ראשון, 5 שנים לפחות של ניסיון ניהולי/ מקצועי משמעותי, עבודה במשרה מלאה במגזר הציבורי.

למידע, תנאי סף והרשמה  

למידע התמחות המרחב הכפרי